O nas

Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać

Ponad 25 lat na rynku

Polska Firma z doświadczeniem

Od 1990 roku świadczymy na polskim rynku usługi z zakresu diagnostyki i naprawy samochodów. Mamy bogate doświadczenie w profesjonalnym naprawianiu aut wszystkich marek. 

Polska firma z doświadczeniem

Specjaliści z certyfikatami

Fachowcy w swojej dziedzinie

Dbając o profesjonalną obsługę i zadowolenie naszych klientów nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. Zdobywamy certyfikaty jakości od niezależnych ekspertów takich jak: Euro Film, Bosh, Nissens, Inter Car SA, Landirenzo.

Fachowcy w swojej dziedzinie

Kompleksowa obsługa

Szeroki wachlarz usług

Jednym z kluczowych założeń naszej firmy jest zadowolenie naszych klientów. Od lat staramy się sprostać oczekiwaniom i poszerzać zakres naszych usług. Obecnie świadczymy usługi nie tylko z zakresu montażu blokad skrzyni biegów, ale mamy w ofercie także diagnostykę komputerową, montaż instalacji gazowej, kontrolę elektroniki samochodowej.

 

 

Szeroki wachlarz usług

Masz firmę? Zajmiemy się Twoją flotą!

Oferta dla firm

Jako doświadczona firma oferująca usługi z zakresu konserwacji i naprawy samochodów kierujemy swoja ofertę nie tylko do indywidualnych klientów, ale także do firm posiadających własną flotę pojazdów.

 

 

Zalety

Doświadczeni
fachowcy

Atrakcyjne
ceny

Krótkie
terminy

Sprawdzone
części

Klienci o nas

Profesjonalne podejście, zespół mechaników ma szeroką wiedzę na temat mechaniki. To co nie udało się w innych serwisach przeze mnie odwiedzonych, to w Serwisie Niedzwiedz-Lock udało się bez problemu. 

Robert Sielski

Po nieudanych naprawach w wielu warsztatach, odwiedziłem Serwis Niedźwiedź. Usterkę naprawiono szybko, dostałem dane o stanie auta oraz wydruk błędów komputera. Dostałem auto zastępcze! Polecam!

Bartosz Przybyłek

Od wielu lat wszystkie swoje samochody wyposażam w blokady Niedźwiedź-Lock. To rozwiązanie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło!

 

Łukasz Siedlarek

Pierwszą blokadę Niedźwiedź-Lock zamontowałam w swoim aucie w 1996 r., od tej pory wiem, że to jedyne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia auta. Zapomniałam, czym jest niepokój przed złodziejem.

Małgorzata Rosa